Kontakt

Skontaktuj się z nami

Szukasz noclegu na Mazurach, ale masz pytania? Skorzystaj z danych kontaktowych lub formularza kontaktowego - chętnie pomożemy!

Tanie noclegi na Mazurach nie muszą oznaczać rezygnacji z komfortu i funkcjonalności. Nasz portal, jest odpowiedzią na brak platformy rezerwacyjnej (bez prowizji pośredników) oraz rosnącą popularność Mazur.

Zapoznaj się z naszą ofertą, znajdź swój wymarzony Nocleg na Mazurach i przeżyj niezapomniane wczasy. Przygotowaliśmy również dla Państwa zestawienie okolicznych atrakcji na Mazurach, które pomogą poznać tą wspaniałą część Polski. Jeżeli mają Państwo pytania to zapraszamy na stronę ważne informacje, na której zamieściliśmy odpowiedzi na popularne pytania oraz do kontaktu telefonicznego i poprzez e-mail – nasza obsługa klienta chętnie odpowie na wszystkie pytania.

Wypełnij formularz kontaktowy

*Administratorem danych osobowych gości jest Piotr Świerczewski NIERUCHOMOŚCI, ul. Orzechowa 7, 11-500 Giżycko. Informujemy, że podane przez Panią/Pana dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu kontaktu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu skontaktowania się z Panią/Panem.